Ласкаво просимо до світу Аура-Соми!

Чи вірите Ви, що хтось краще за Вас самих знає що Вам потрібно?

А чи хочете, щоби хтось відповідав за Ваше життя і, відповідно, мав право розпоряджатися ним?

Особисто я відповідала на ці питання ствердно багато років.

Я, так само як і більшість людей, виросла і живу в суспільстві, в якому всі знають, як потрібно жити ближньому, але мало хто знає, як жити самому.

Безперечно, потрібно чимало мужності й сил, аби дивитися на своє життя неупереджено і бачити причинно-наслідкові зв'язки між, наприклад, власними діями й здоров'ям, або, скажімо, між своїми думками й подіями, що відбуваються.

Дуже легко прийняти бажане за дійсне, заплутатися і віддатись наміру вручити своє незрозуміле життя кому завгодно - мамі, чоловікові або першому зустрічному «фахівцеві».

Приблизно в такий період, коли у мене був розлад із самою собою, я й познайомилася з системою Аура-Соми.

Напевно, вперше в житті я відчула, що ніхто не намагається поставити мені діагноз, а лише допомагає обережно й дбайливо подивитися всередину себе в пошуку відповідей на питання, які здаються нерозв'язними.

Познайомившись з Аура-Сомою ближче, я з подивом виявила, що принципи, закладені в її основу, нам всім добре знайомі і часто нами застосовуються.

Наприклад, коли ми обираємо колір сукні чи краватки, коли вирішуємо, який парфум надягти, або коли вириваємося з круговороту життя у весняний сад аби насолодитися буйством фарб і ароматів.

Думаю, Ви можете згадати ще безліч подібних прикладів застосування кольоро- й ароматерапії.

Кольори, запахи й звуки впливають на наш стан, тобто на те, як хвильові властивості елементарних частинок взаємодіють із фізичними властивостями об'єктів нашого світу.

І ніщо не заважає використовувати ці зв'язки. Висловлюючись простою мовою, кожна клітинка, кожен орган і тіло в цілому перебувають у стані гармонійного коливання певної частоти.

І коли, внаслідок якихось зовнішніх чи внутрішніх причин, ця частота спотворюється, то відбувається зміна вібраційного потоку, що веде до порушень на фізичному, емоційному і духовному рівнях.

Це проявляється у вигляді хвороб, негативних емоційних станів, втрати життєвих сил.

Логічно, що в такому випадку необхідне відновлення нормального вібраційного потоку кожного елемента і приведення до балансу всієї нашої системи.

Це можна зробити за допомогою «вібраційного флакона», тобто, як по камертону налаштувати організм за вібраціями кольору, ароматів, трав і мінералів. Власне, в цьому і є «секрет» Аура-Соми.

Аура-Сома - це жива світло-, кольоро- й ароматерапія, створена в її нинішньому вигляді відомою англійською цілителькою Віккі Уолл.

«Аура» в перекладі з латинської означає «світло, сяйво», яке оточує поле людини, а «сома» перекладається як «тіло», «істота» або «життєва енергія».

Аура-Сома - це зцілення тіла, розуму й душі в їх сукупності.

Це щадне лікування душі - щадне тому, що вперше в терапевтичній системі «ліки» вибирає сам клієнт.

Принцип рівноваги дозволяє нам зрозуміти, ким ми є, а не чим страждаємо.

Аура-Сома допомагає надсвідомості звертатися безпосередньо до глибинних причин недуги.

Ми можемо використовувати колір, підтримуваний енергією рослин і кристалів, для фізичного і тонких тіл, щоби відновити, оживити і збалансувати себе на всіх рівнях.

Вплив відбувається шляхом нанесення балансових олій на певні чакрові зони, вдихання ароматів і розпилення есенцій навколо людини.

Подібне притягує подібне. Вибираючи з усього розмаїття кольорових поєднань флакончик, Ви оберете себе.

Мова кольору універсальна й символічна.

Я, як консультант і вчитель Аура-Соми, розповім про обрані пляшечки і допоможу «прочитати» Ваш стан.

Незважаючи на достатньо тривалу практику, я не припиняю разом з клієнтами дивуватися з того, наскільки точно розповідь про кольори відповідає тому, що відбувається в їхньому житті.

Однак це не тільки спосіб діагностики, але й інструмент, за допомогою якого можна взаємодіяти з власними кольорами.

Вирівнюючи та збалансовуючи їх, удосконалюючись зсередини, Ви зможете змінити своє життя на краще.

У більшості випадків застосування продукції Аура-Соми сприяє звільненню від негативних установок, внаслідок чого відбувається посилення інтуїції, творчий підйом, з'являється бачення перспектив і шляхів самореалізації.

Я часто чую, як клієнти говорять про незвичайні потоки енергії в тілі, що свідчить про глибокі внутрішні зміни, внаслідок яких на фізичному рівні відбувається зцілення серцево-судинних захворювань, мігрені, хронічних болів у спині, депресій та інших хвороб.

Існує лише одна хвороба - це невизначеність власного місця в житті і нерозуміння її сенсу, що призводить до опору життю та супутніх стресів, які й ведуть до більшості фізичних захворювань.

І в цьому сенсі я вважаю Аура-Сому ніжним засобом для розчинення всіх нерозумінь і набуття простого й ясного бачення себе в цьому світі.

 

З Любов'ю й Подякою,

Інна Потапова

Розкрий свій потенціал цілісності та процвітання.

Продукція Аура-Соми - система кольорових енергій рослин і кристалів для щасливого, усвідомленого, наповненого життя.


Продукція зроблена з Любов'ю і Світлом.
 
 

© Всі права захищено. Відтворення матеріалів можливе лише з дозволу власників сайту та за умови наявності активного посилання на сайт.

Исцеление души и тела
066 452-14-42
068 530-31-41
Copyright © 2024
Веб-дизайн та створення сайту ctSoft Studio