Кааніш Белваспата

Людина – крихітна частинка великого і безмежного Космосу.

Ми нерозривно пов’язані з безкінечністю, і якщо налаштуватися на хвилю вищих коливань існування, можна вийти за рамки ілюзій, травм та обмежень - зцілити своє життя.

Допоможе в цьому Белваспата Просвітлення – Кааніш Белваспата.

Ця жива методика Альмін, продовження практики Белваспата - космічне ангельське послання для підвищення і розширення свідомості, гармонійного поєднання протилежностей – душі й тіла, чоловічого і жіночого, короткочасного й вічного.

Робота з Kaanish Belvaspata шар за шаром зніме з серця все наносне, нещире, штучне, і це просвітлене сприйняття реальності допоможе змінити і життєві обставини, якість життя у всіх його проявах.

Унікальна енергетична практика, відома під назвою Белваспата космічного представництва, Кааніш Белваспата з’єднує нашу душу з Вищим розумом і наділяє мудрістю, здатністю бачити за межами очевидного, звільнятися від всього зайвого і непотрібного.

Завдяки цьому з’явиться можливість знайти своє істинне призначення, осмислено пройти свій життєвий шлях з відчуттям легкості, піднесення і радості.

Якщо ви не хочете чекати коли драматичні, травматичні, болісні події змусять вас замислитися і підштовхнуть до змін, а серцем відчуваєте вже зараз потребу в гармонізації свого життя, Kaanish Belvaspata ніжно і лагідно підтримає вас в процесі пошуку.

Одна з її переваг полягає в тому, що ця космічна модальність доступна усім, хто практикує Белваспата, на якому би рівні посвяти ви не знаходились.

Вона також дозволяє одночасну ініціацію рівнів Майстер і Гранд-Майстер.

Як працює Кааніш Белваспата

У цій практиці використовуються особливі знаки, кожен з яких є уособленням космосу, одним з його чисельних проявів.

Під час сеансу вони працюють, як провідники між космосом і душею.

Послання, зашифровані в символах, піднімають ваші вібрації і наближають до вищих планів, що миттєво виражається в значному розширенні свідомості.Kaanish Belvaspata в Києві

Хоча Kaanish Belvaspata не спрямована безпосередньо на зцілення, вона, тим не менше, може принести відчутні зміни на краще і на рівні фізичного тіла.

Її практикують як окремо, так і в рамках звичайної сесії Белваспата.

Система Кааніш Белваспата працює з ілюзіями, проблемами та обмеженнями, які впродовж еволюції закріпились на рівні ДНК людини і сьогодні стримують її розвиток і потенціал.

Для досягнення просвітлення необхідно позбутися таких семи «причин агонії»:

  1. Відчуття відокремленості від того, що ми любимо.
  2. Ілюзія неналежності, коли ми відчуваємо, ніби наше місце не тут.
  3. Впевненість у тому, що наша подорож має кінець.
  4. Життя в очікуванні поганого, що робить нас вразливими і знервованими.
  5. Думка, що «дім» - це фізичне місце у зовнішньому світі.
  6. Почуття, що немає такого місця, де ми можемо бути собою – унікальними і неповторними, і нас прийматимуть, як є.
  7. Хибне переконання, що ми не можемо ні уникнути, ні захиститися від неприємностей, що вони – невід’ємна частина нашого життя.

Сеанси Kaanish Belvaspata

Повний курс Белваспата Просвітлення, який допоможе звільнитися від ілюзій та обмежень, складається, як правило, із чотирьох сеансів. Кожен сеанс здійснює корекцію одного-двох хибних поглядів і травм, нанесених ними.

Сеанс 1: І і ІІ рівні

Біль, який ми колись пережили – і тілесний, і духовний, записується не лише в нашій пам’яті, але й на тонких планах, а найгостріші спогади відкладаються навіть на рівні ДНК.

З часом такі «записи» накопичуються і переростають у фізичний біль і хвороби.

Перший сеанс Кааніш Белваспата спрямований на те, щоб звільнити нашу ДНК від негативних магнітних частот «записів», що спричиняють недуги.

Сеанс 2: ІІІ рівень  

Часто, особливо у важкі часи, ми думаємо, що наше життя недосконале.

Ми розриваємося між протилежностями, відчуваємо сум’яття і хвилювання.

Ми не бачимо за межами ілюзій часу і простору, протиріч і полярностей, нестачі, обмежень і боротьби за виживання.

Ми мучимось через хибні уявлення про власну недосконалість і те, що вважаємо своїми недоліками, невиправні помилки, відсутність потенціалу, беззмістовність життя.

Другий сеанс Белваспата Просвітлення звільнить від цих ілюзій і розчистить до розвитку і розширення свідомості.

Сеанс 3: ІV рівень  

3 причини жертви і 7 причин безнадійності, 3 причини страху і 7 причин агонії – камені спотикання на нашому життєвому шляху.

Завдяки космічному дару Kaanish Belvaspata їх можна подолати і лишити в минулому.

Цьому присвячений третій сеанс цієї практики, в результаті якого ви зможете скинути важкий тягар негативних обмежень і відчути життя у всій його неповторній і неділимій повноті.

Сеанс 4: V рівень  

В результаті попередньої роботи ви навчитеся довіряти життю, відчувати його цілісність.

Тепер, коли ви інакше сприймаєте світ і себе в ньому, ви готові розкрити свій істинний потенціал і досягти справжньої Величі, як космічна істота.

На четвертому сеансі буде запущено Колесо Життя – Магічне Колесо, в якому втілено ВСЕ суще.

З цього часу ваше життя зміниться назавжди і ви відчуєте, що означає «жити на повну».

 

Розкрий свій потенціал цілісності та процвітання.

 

© Всі права захищено. Відтворення матеріалів можливе лише з дозволу власників сайту та за умови наявності активного посилання на сайт.

Зберегти

Зберегти

Исцеление души и тела
066 452-14-42
068 530-31-41
Copyright © 2024
Веб-дизайн та створення сайту ctSoft Studio