Іраш Сатва Йога

Іраш Сатва Йога або Йога Достатку і Процвітання – це натхненна практика для фізичного і духовного зцілення, подарована людству Ангельським Королівством через Альмін, відомого містика нашого часу.

Побудована на принципі від внутрішнього до зовнішнього, вона допомагає досягти життєвих змін через роботу з тілом.

Перша у циклі з трьох методик Йоги Просвітлення, Іраш Сатва Йога націлена на побудову гармонійної взаємодії людини з самою собою і світом навколо.

Доступна всім, незалежно від віку, стану здоров’я і фізичних даних, вона м’яко змінює звичне мислення і позбавляє обмежень, які не дозволяють жити повноцінним життям.

У Всесвіті є все, що нам потрібно, і лише наші сумніви і впевненість у тому, що благ не вистачить на всіх і за них треба боротися, відвойовувати в інших, заважають нам наповнити своє життя справжнім достатком.

Іраш Сатва Йога показує інший шлях – шлях легкості й радості.

Вона дозволяє очистити тіло й розум і відкриває ворота у світ наших мрій, де є все, чого ми прагнемо.

Попри неймовірну потужність і величезну цінність цієї практики, вона проста і приємна у виконанні.

Робити її можна як з інструктором, так і вдома самостійно, хоча для кращого освоєння і розуміння принципів Іраш Сатва Йоги, бажано знайомитися з нею під наглядом досвідченого майстра.

Іраш Сатва Йога в Києві

Це система з 26 легких для освоєння поз на розтяжку і постукування, які виконуються під відповідний музичний супровід і поєднуються з особливою технікою дихання. Кожне заняття починається і завершується медитацією.

Вправи дозволяють відкрити енергетичні точки організму для того, щоб тіло могло функціонувати правильно, згадало навички самовідновлення й оновлення, наповнилося енергією та здоров'ям.

Всього існує 144 такі точки, а в результаті їх очищення через пози Іраш Сатва Йоги, очиститься і все ваше тіло: печінка, нирки, кров, лімфа; з організму буде виведена зайва рідина, що дозволить зняти набряки і навіть привести вагу до норми.

А ще, зарядившись енергією і відчувши себе краще, ви зможете значно легше справлятися з життєвими труднощами, побачите нові можливості поліпшення рівня свого добробуту, перед вами відкриються нові можливості, про які зараз ви навіть не підозрюєте!

 

Розкрий свій потенціал цілісності та процвітання.

Продукція Аура-Соми - система кольорових енергій рослин і кристалів для щасливого, усвідомленого, наповненого життя.


Продукція зроблена з Любов'ю і Світлом.

 

© Всі права захищено. Відтворення матеріалів можливе лише з дозволу власників сайту та за умови наявності активного посилання на сайт.

Исцеление души и тела
066 452-14-42
068 530-31-41
Copyright © 2024
Веб-дизайн та створення сайту ctSoft Studio