Белваспата

В серці живе любов.

Як би ретельно її не приховували, на які би замки не закривали, яку би броню не нарощували впродовж життя, любов залишається в серці завжди.

Налаштуватися на цю хвилю, відкрити серце і випустити на волю його цілющу силу допомагає енергетична практика Белваспата.

Вона прийшла до нас від Ангелів, які передали свої знання людству через духовного майстра Альмін.

Ця священна модальність – безцінний дар, який дає можливість принести гармонію у всі сфери життя, зцілити тіло, душу, серце, енергетичні та інформаційні поля людини.

Белваспата не має обмежень і перешкод, вона очищує минуле і вносить ясність, світло і легкість у майбутнє.

Коли свідомість розширюється, а її вібрації підвищуються, ми неймовірно глибоко і всепоглинаюче відчуваємо любов Всесвіту і вдячність за саме своє існування.

У серпні 2006 року, коли людство увійшло у нову фазу свого існування, на допомогу в процесі переходу прийшла Белваспата, яка піднімає людину над боротьбою протилежностей.

На місце звичного ставлення і способу мислення, яке базується на тому,  щоб звільнятися від хвороб чи прагнути одужання, через цілющі ангельські вібрації приходить усвідомлення себе, як вічної істоти, Вищого Я, яке проходить через людський досвід на Землі.

Енергетична практика Белваспата в Києві

В практиці Белваспата немає чіткого розділення між майстром і пацієнтом - при роботі зі священними знаками та іменами Ангелів відбувається спільний перехід на інший рівень сприйняття, на якому приходить розуміння того, що хвороба – не більше ніж омана.

Завдяки високим коливанням Світла, ілюзії недугів, проблем і нестачі будь-яких ресурсів розсіюються, а з глибини серця виринає гармонійна і чиста Вища сутність нашого єства.

Кожен знак наповнений глибокою ангельською мудрістю і має унікальну частоту вібрації, тому працює саме в тих точках тіла, де його дія найбільше потрібна, і які налаштовані сприймати такі коливання світла та енергії.

Резонанс, який при цьому виникає, сприяє зціленню і очищенню фізичного, емоційного, ментального та духовного тіл людини від блоків і негативу.  

Головною цінністю цієї ангельської модальності, дарованої людству, є усвідомлення того, що немає потреби у боротьбі за виживання між людьми і народами, адже реальність, у якій ми живемо – досконала і щедро наділена безмежними багатствами усього, чого ми потребуємо, а ми всі, як духовні істоти, об’єднані в одне ціле.

Чисті, світлі вібрації Белваспата розчиняють вигадані, надумані, спотворені ілюзіями способи мислення та існування, а життя постає перед нами у своїй первісній, досконалій красі.  

Сеанс енергетичної терапії Белваспата дарує спокій, радість і рівновагу, а результатом цієї практики стане звільнення від гніву, провини, страху і розчарування, зцілення від недуг, чітке, ясне мислення, розчищення хаотичних і неспокійних думок, внутрішній мир, гармонія і можливість успішно реалізувати себе у різних сферах життя.

 

Розкрий свій потенціал цілісності та процвітання.

 

© Всі права захищено. Відтворення матеріалів можливе лише з дозволу власників сайту та за умови наявності активного посилання на сайт.


Зберегти

Зберегти

Зберегти

Исцеление души и тела
066 452-14-42
068 530-31-41
Copyright © 2024
Веб-дизайн та створення сайту ctSoft Studio