Аура-Сома: світ королівського синього. Терапія Душі й Тіла.

Київ, практикум з 19:00 до 21:30

Ми знаємо відповіді на всі питання, що постають перед нами в повсякденні, але часто вони так надійно приховані в глибинах нашої підсвідомості, що ми не можемо до них дістатися, особливо якщо переживаємо кризу чи важкий етап життя.

Як же встановити зв'язок зі своєю інтуїцією, своїм «Вищим Я»?

Виявляється, це можна зробити з допомогою містичного та глибокого королівського синього кольору.

Ніби чарівний ключик він допомагає прочинити дверцята до нашої внутрішньої мудрості, підсилюючи та стимулюючи розвиток вищих функцій мозку.

Терапевтичний практикум «Аура-Сома: світ королівського синього. Терапія Души й Тіла.» - для всіх, хто хоче віднайти сенс життя, знайти відповіді на будь-які питання, подолати страхи та кризи.

Він пробудить волю до життя, принесе ясність, простоту та розуміння в життєві ситуації, поєднає вас з оточуючим.

Працюючи з королівським синім ви опануєте свою долю, наповнитеся внутрішнім спокоєм та мудрістю, розвинете інтуїцію та творчі здібності та зможете знайти нові, несподівані рішення проблем, побачивши їх з висоти цього магічного кольору.

Якщо ви відчуваєте, що настав час змінити своє життя та спосіб мислення, завітайте до тренінгу, на якому, з допомогою балансових олій, королівської синьої колірної есенції та помандера, есенції Архангел Рафаїл ви зможете зняти внутрішнє напруження й накопичену втому, а потім з новими силами вийти за межі звичного і почати будувати життя своєї мрії!

 

Автор і ведуча: Потапова Інна - вчитель та консультант за кольором Aura-Soma®, сертифікована Академією Кольору (Великобританія, ASIACT), вчитель Світлової указки (Beamer Lightpen, Colour Enlightenment, Італія),  дипломований фахівець «Позитивної психології та психотерапії, транскультуральної сімейної терапії та психосоматичної медицини», процес-орієнтований консультант, сертифікований фахівець-неоенергетік.

 

Дата - практикум з 19:00 до 21:30.

 

Реєстрація за передоплатою:

068 530 31 41 (вайбер)

066 452 14 42.

 

Більше ніж колір.

Розкрий свій потенціал цілісності та процвітання.

Продукція Аура-Соми - система кольорових енергій рослин і кристалів для щасливого, усвідомленого, наповненого життя.


Продукція зроблена з Любов'ю і Світлом.

 

© Всі права захищено. Відтворення матеріалів можливе лише з дозволу власників сайту та за умови наявності активного посилання на сайт.

Исцеление души и тела
066 452-14-42
068 530-31-41
Copyright © 2021
Веб-дизайн та створення сайту ctSoft Studio