Аура-Сома: трансформація фіолетового. Терапія Душі й Тіла.

 

Містичний і загадковий фіолетовий колір – це місток між нашою підсвідомістю і вищим розумом. Коли ми ізольовані та відірвані від нього, легко впасти в розпач, відчути самотність і брак сил на те, щоби впоратися з обставинами. Здається, що неможливо вирішити проблему, знайти правильну відповідь на важливе питання чи отримати підтримку в скрутну мить.

Розблокувати цей зв'язок, зцілити тіло і дух, трансформувати негативну енергію та переживання в позитивний досвід і відновити вільний потік енергії, - все це здатен зробити фіолетовий колір.

Підсилений мудрами, дихальними вправами та медитаціями на терапевтичному практикумі "Аура-Сома: трансформація фіолетового. Терапія Душі й Тіла", він не лише допоможе впоратися з негараздами і труднощами повсякденного життя, але й наповнить його натхненням, радістю і творчістю.

А зробити цей тренінг незабутнім і відкрити для себе дивовижний світ Аура-Соми допоможуть фіолетова колірна есенція, фіолетовий помандер і квінтесенція Сен-Жермен.

 

Автор і ведуча:  Потапова Інна - вчитель та консультант за кольором Aura-Soma®, сертифікована Академією Кольору (Великобританія, ASIACT), вчитель Світлової указки (Beamer Lightpen, Colour Enlightenment, Італія),  дипломований фахівець «Позитивної психології та психотерапії, транскультуральної сімейної терапії та психосоматичної медицини», процес-орієнтований консультант, сертифікований фахівець-неоенергетік.

 

Дата - практикум з 19:00 до 21:30.

 

Реєстрація за передоплатою:

068 530 31 41 (вайбер)

066 452 14 42.

 

Більше ніж колір.

Розкрий свій потенціал цілісності та процвітання.

Продукція Аура-Соми - система кольорових енергій рослин і кристалів для щасливого, усвідомленого, наповненого життя.


Продукція зроблена з Любов'ю і Світлом.

 

© Всі права захищено. Відтворення матеріалів можливе лише з дозволу власників сайту та за умови наявності активного посилання на сайт.

Исцеление души и тела
066 452-14-42
068 530-31-41
Copyright © 2021
Веб-дизайн та створення сайту ctSoft Studio