Аура-Сома: захист та спокій синього. Терапія Душі й Тіла.

практикум з 19:00 до 21:30.

Постійно зростаючий темп життя, стрес, викликаний необхідністю миттєво реагувати на щоденні зміни, хронічним недосипанням і харчуванням нашвидкуруч, величезний потік інформації, яку ми отримуємо щохвилини, практично не залишають нам можливості відсторонитися та обміркувати важливі питання.

Ми стараємося триматися з усіх сил, виживати у складних економічних умовах, йти на компроміси в родині та на роботі, протистояти тиску обставин, але настає момент, коли на це не лишається більше сил, тому що власні ми вже вичерпали, а де взяти нові – не знаємо.

І тоді настає момент, коли треба просто розслабитися, заспокоїтися та відпустити все: емоції, переживання, страхи, турботи.

Та не так це легко, адже ми живемо у соціумі, ми пов’язані з іншими людьми, які залежать від нас і завжди знаходяться проблеми, які вимагають нашої уваги.

Що ж можна зробити, щоби не зламатися під тиском обставин, не жертвувати здоров’ям і не жити в замкненому колі?

Є рішення, доступне кожному – звернутися до потужної заспокійливої сили синього кольору.

Він не лише зніме накопичену втому, але й подарує тишу та внутрішній спокій, допоможе відпустити все непотрібне, принесе легкість та безтурботність.

Більше того, синій колір незамінний при вирішенні проблем з батьками, що тягнуться з дитинства, ще більше ускладнюючи і без того непросте життя.

Для того щоби допомогти вам поринути у захищений спокій цього кольору, ми проводимо терапевтичний практикум, на якому будемо працювати із засобами Аура-Соми: балансовими оліями, есенціями та також квінтесенцією «Ель Морія», та сапфірово-блакитним помандером.

Аура-Сома, дихальні та енергетичні вправи знімуть блоки, стрес і допоможуть відкритися безмежному потоку енергії!


Автор і ведуча: ІПотапова Інна - вчитель та консультант за кольором Aura-Soma®, сертифікована Академією Кольору (Великобританія, ASIACT), вчитель Світлової указки (Beamer Lightpen, Colour Enlightenment, Італія),  дипломований фахівець «Позитивної психології та психотерапії, транскультуральної сімейної терапії та психосоматичної медицини», процес-орієнтований консультант, сертифікований фахівець-неоенергетік.

 

Дата - практикум з 19:00 до 21:30.

 

Реєстрація за передоплатою:

068 530 31 41 (вайбер)

066 452 14 42.

 

Більше ніж колір.

Розкрий свій потенціал цілісності та процвітання.

Продукція Аура-Соми - система кольорових енергій рослин і кристалів для щасливого, усвідомленого, наповненого життя.


Продукція зроблена з Любов'ю і Світлом.

 

© Всі права захищено. Відтворення матеріалів можливе лише з дозволу власників сайту та за умови наявності активного посилання на сайт.

Исцеление души и тела
066 452-14-42
068 530-31-41
Copyright © 2021
Веб-дизайн та створення сайту ctSoft Studio