Краніосакральна терапія

Краніосакральна терапія, скорочено КСТ – досить нова тілесна практика, яка, тим не менше, вже завоювала безліч прихильників у багатьох країнах завдяки своїй результативності та простоті.

Ця терапія дуже м’яка і органічна, а в її основі лежить природній ритм тіла, неповторний у кожного, тому такий підхід відрізняється індивідуальністю і розглядає тіло людини як цілісну систему, в якій все взаємопов’язано, часто у несподіваний для нас спосіб.

Ніжними рухами, налаштовуючись на ваш організм, терапевт допоможе відновити нормальний краніосакральний ритм, після чого всі фізіологічні системи і тканини почнуть «згадувати», як працювати правильно і без збоїв.

З якими ж проблемами допоможе впоратися ця альтернативна медична практика?

Що означає краніосакральний?

Це слово походить від двох латинських термінів: «cranium» - череп і «sacrum» - криж.

Згідно відкриття засновника цієї оздоровчої методики, остеопата Вільяма Сазерленда, все в тілі людини знаходиться у безперестанному русі, має власний ритм, «дихає», навіть череп, попри те, що шви між черепними кістками закостенілі та видаються щільними і нерухомими.

Черепна коробка і головний мозок поєднані з крижами через хребет і спинний мозок у цілісну фізіологічну систему, в який, під захистом жорсткої мембрани циркулює у невпинному русі спинномозкова рідина.

При порушеннях будь-якої ділянки між головою і тазом, збивається весь краніосакральний ритм, що веде до проблем у найнесподіваніших, і, на перший погляд, не пов’язаних між собою  місцях.

Тому перед початком оздоровчого сеансу проводиться мануальна діагностика, після якої визначається, скільки процедур вам необхідно пройти.

 

Розкрий свій потенціал цілісності та процвітання.

Продукція Аура-Соми - система кольорових енергій рослин і кристалів для щасливого, усвідомленого, наповненого життя.


Продукція зроблена з Любов'ю і Світлом.

 

© Всі права захищено. Відтворення матеріалів можливе лише з дозволу власників сайту та за умови наявності активного посилання на сайт.

Исцеление души и тела
066 452-14-42
068 530-31-41
Copyright © 2024
Веб-дизайн та створення сайту ctSoft Studio